全球领先的智能 VMS 和 PSIM 软件开发商
哪里可以购买
联系我们

EUROALARM spol. s r.o.

地址 : Modřanská 80/283, 147 00 Praha 4
电话 : +420 272 770 148
网络 :www.euroalarm.cz/eshop-zabezpecovaci-technika/dodavane-znacky/axxonsoft/

EUROALARM spol. s r.o., byla založena v druhé polovině roku 1992 jako importér a specializovaný velkoobchod zabezpečovací technikou a dnes patří mezi největší dodavatele zabezpečovací techniky v České republice.

EUROALARM spolupracuje s obchodními partnery po celém světě a jako specializovaný velkoobchod zastupuje přední světové firmy vyrábějící systémy elektrické zabezpečovací signalizace (PZTS), kamerové a monitorovací systémy (CCTV), systémy elektrické požární signalizace (EPS), stabilní hasicí zařízení (SHZ), přístupové a docházkové systémy (ACS), evakuační systémy a veřejné ozvučení (PAVA), nouzové osvětlení a vnější perimetrickou ochranu objektů. Nabídku doplňují kabely, akumulátory, napájecí zdroje, široká škála instalačního materiálu, montážního příslušenství a speciální techniky.

Společnost je členem Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm (AGA), Cechu EPS ČR, Profesní komory požární ochrany (PKPO), Hospodářské komory ČR a nadnárodní panevropské asociace Euralarm.

Společnost EUROALARM působí v devíti vlastních prodejních střediscích v rámci České republiky. Více než tisícovka našich stálých zákazníků v Praze, Brně, Děčíně, Liberci, Ostravě, Plzni, Zlíně, Českých Budějovicích a Pardubicích tak může nejen pořizovat materiál pro své profesionální instalace přímo ve svém regionu, ale také čerpat z bohatých zkušeností našich pracovníků.